info@rychledanove.sk
Volajte 0902 067 075
Vrátenie dani zo zahraničia. Pokiaľ ste neodrobili celý rok v zahraničí, alebo ste si neuplatnili všetky odpočty a benefity, tak s veľkou pravdepodobnosťou budete mať nárok na vrátenie daní. Vrátenie daní je určené pre pre zamestnancov, brigádnikov, ktorý pracovali v zahraničí a chcú požiadať o vrátenie daní.
Špecializujeme sa hlavne na vrátenie daní z Rakúska, Nemecka a Českej republiky. 
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku. Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Vyplňte online formulár pre vrátenie dani z Českej republiky. Pomôžeme Vám aj s inými krajinami, kontaktujte nás cez Formulár alebo na 0902 067 075.

Vrátenie dane Česká republika

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania Česká republika. Môžete si požiadať o daňový bonus na Vaše deti a rôzne zľavy na dani priamo v Česku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Český daňový úrad.

Vrátenie dane Nemecko

Pracovali ste v Nemecku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Nemecka. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Nemecku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Nemecký daňový úrad (Finanzamt Deutschland)

Vrátenie dane
Rakúsko

Pracovali ste v Rakúsku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Rakúsky daňový úrad (Finanzamt Österreich)

Vrátenie daní jednoducho online z pohodlia domova

Vrátenie daní zo zahraničia

Pokiaľ ste neodrobili celý rok v zahraničí, alebo ste si neuplatnili všetky odpočty a benefity, tak s veľkou pravdepodobnosťou budete mať nárok na vrátenie daní.
Vrátenie daní je určené pre pre zamestnancov, brigádnikov, ktorý pracovali v zahraničí a chcú požiadať o vrátenie daní.
Špecializujeme sa hlavne na vrátenie daní z Rakúska, Nemecka a Českej republiky.
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku.
Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili.
Vyplňte online formulár pre vrátenie dani z Českej republiky.
Pomôžeme Vám aj s inými krajinami, kontaktujte nás
cez Formulár alebo na 0902 067 075.

Vyplňte online formulár na vrátenie daní z Českej republiky, Nemecka, Rakúska

Vrátenie dani z Českej republiky, Rakúska, Nemecka

Vrátenie daní za rok 2023

Pracovali ste v zahraničí a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili.
Online spracovanie a podanie daňového priznania zo zahraničia.
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo vo Vašej krajine. Vyplňte Formulár, a my za Vás daňové priznanie odošleme na finančný úrad. Jednoducho nám odošlete všetky potrebné informácie o daňovom priznaní cez online podanie alebo mailom.
Daňové priznanie je vypracované skutočným účtovníkom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie daňového priznania.

Podanie daňového priznania v zahraničí

Zamestnanie v zahraničí

Mali ste príjem zo zahraničia a potrebujete podať daňové priznanie aj v zahraničí. Časť roka ste pracovali v zahraničí a platili ste tam aj dane a teraz ich chcete refundovať, alebo vrátiť naspäť.
Pre opatrovateľky pracujúce na živnosť a presiahli minimálny nezdaniteľný príjem v zahraničí.
Pracujete v zahraničí a potrebujete si vybaviť daňový bonus, alebo sociálne dávky.
V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Vrátenie dane z Českej republiky, Vrátenie dane z Rakúska, Vrátenie dane z Nemecka

Vyberte si krajinu pre vrátenie daní

Daňové priznanie Česko

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.

Daňové priznanie Rakúsko

Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska

Daňové priznanie Nemecko

Pracujete v Nemecku a potrebujete vybaviť daňový bonus, sociálne dávky. Spracovanie a podanie daňového priznania pre vrátenie dani z Nemecka v plnej výške.

Náš blog

Aktuálne novinky

Inovatívne platenie dane

Inovatívne platenie dane. Máme pre Vás moderný a inovatívny spôsob platenia dane. Ponúkame Vám jednoduchú aplikáciu, ktorá Vám jednoducho poskladá číslo účtu na zaplatenie dane. Nemusíte sa trápiť zostavovaním účtu v štátnej pokladnici a ani zisťovaním variabilného symbol. Aplikácia všetko spraví za Vás a navyše Vám vygeneruje aj QR kód, ktorý si jednoducho načítate v internetbankingu.
Čitať viacInovatívne platenie dane
Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť

Daňové priznanie 2024

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť
Čitať viacDaňové priznanie 2024

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách Daňové priznanie online - zbožný mýtus na Slovensku