info@rychledanove.sk
Volajte 0902 067 075
Vrátenie dani zo zahraničia. Pokiaľ ste neodrobili celý rok v zahraničí, alebo ste si neuplatnili všetky odpočty a benefity, tak s veľkou pravdepodobnosťou budete mať nárok na vrátenie daní. Vrátenie daní je určené pre pre zamestnancov, brigádnikov, ktorý pracovali v zahraničí a chcú požiadať o vrátenie daní.
Špecializujeme sa hlavne na vrátenie daní z Rakúska, Nemecka a Českej republiky. 
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku. Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Vyplňte online formulár pre vrátenie dani z Českej republiky. Pomôžeme Vám aj s inými krajinami, kontaktujte nás cez Formulár alebo na 0902 067 075.

Vrátenie dane Česká republika

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania Česká republika. Môžete si požiadať o daňový bonus na Vaše deti a rôzne zľavy na dani priamo v Česku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Český daňový úrad.

Vrátenie dane Nemecko

Pracovali ste v Nemecku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Nemecka. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Nemecku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Nemecký daňový úrad (Finanzamt Deutschland)

Vrátenie dane
Rakúsko

Pracovali ste v Rakúsku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Rakúsky daňový úrad (Finanzamt Österreich)

Vrátenie daní jednoducho online z pohodlia domova

Vrátenie daní zo zahraničia

Pokiaľ ste neodrobili celý rok v zahraničí, alebo ste si neuplatnili všetky odpočty a benefity, tak s veľkou pravdepodobnosťou budete mať nárok na vrátenie daní.
Vrátenie daní je určené pre pre zamestnancov, brigádnikov, ktorý pracovali v zahraničí a chcú požiadať o vrátenie daní.
Špecializujeme sa hlavne na vrátenie daní z Rakúska, Nemecka a Českej republiky.
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku.
Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili.
Vyplňte online formulár pre vrátenie dani z Českej republiky.
Pomôžeme Vám aj s inými krajinami, kontaktujte nás
cez Formulár alebo na 0902 067 075.

Vrátenie dani z Českej republiky, Rakúska, Nemecka

Vrátenie daní za rok 2023

Pracovali ste v zahraničí a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili.
Online spracovanie a podanie daňového priznania zo zahraničia.
Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo vo Vašej krajine. Vyplňte Formulár, a my za Vás daňové priznanie odošleme na finančný úrad. Jednoducho nám odošlete všetky potrebné informácie o daňovom priznaní cez online podanie alebo mailom.
Daňové priznanie je vypracované skutočným účtovníkom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie daňového priznania.

Podanie daňového priznania v zahraničí

Zamestnanie v zahraničí

Mali ste príjem zo zahraničia a potrebujete podať daňové priznanie aj v zahraničí. Časť roka ste pracovali v zahraničí a platili ste tam aj dane a teraz ich chcete refundovať, alebo vrátiť naspäť.
Pre opatrovateľky pracujúce na živnosť a presiahli minimálny nezdaniteľný príjem v zahraničí.
Pracujete v zahraničí a potrebujete si vybaviť daňový bonus, alebo sociálne dávky.
V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Vrátenie dane z Českej republiky, Vrátenie dane z Rakúska, Vrátenie dane z Nemecka

Vyberte si krajinu pre vrátenie daní

Daňové priznanie Česko

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.

Daňové priznanie Rakúsko

Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska

Daňové priznanie Nemecko

Pracujete v Nemecku a potrebujete vybaviť daňový bonus, sociálne dávky. Spracovanie a podanie daňového priznania pre vrátenie dani z Nemecka v plnej výške.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk. Spracovanie a podanie daňového priznania. Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácií na vypracovanie daňového priznania.

Náš blog

Aktuálne novinky

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť

Daňové priznanie 2024

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť
Čítať viacDaňové priznanie 2024

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách Daňové priznanie online - zbožný mýtus na Slovensku