info@rychledanove.sk
Volajte 0902 067 075
Daňové priznanie v Českej republike. Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania Česká republika. Môžete si požiadať o daňový bonus na Vaše deti a rôzne zľavy na dani priamo v Česku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Český daňový úrad.

Vrátenie dani z Českej republiky pre fyzické osoby

Daňové priznanie v Českej republike

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Spracovanie a podanie daňového priznania v Českej republike. Môžete si požiadať o daňový bonus na Vaše deti a rôzne zľavy na dani priamo v Česku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.
Spracujte si daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb v Českej republike za rok 2023 v online formulári. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Český daňový úrad.

Formulár daňové priznanie pre vrátenie dani z Českej republiky

Spracujte si daňové priznanie v Českej republike za rok 2023 v online formulári.

Vzorový formulár DP Česká republika

Vzorový formulár pre podanie daňového priznania v Českej republike

Elektronické Podanie daňového priznania

Zamestnanie v Českej republike

Pracovali ste tento rok v Českej republike?
Mali ste príjmy z viacerých zamestnaní, alebo brigád, kde Vám zamestnávateľ v Česku nespravil ročné zúčtovanie a potrebujete podať daňové priznanie? Jednoduché uplatnenie daňového bonusu a iných odpočítateľných položiek. Ste živnostníkom, advokátom, sprostredkovateľom (+ ďalší).
Prenajímali ste byt, predali ste nehnuteľnosť.
Ste pestúnka, alebo máte príjmy z osobnej asistencie?
Príjmy z kapitálového majetku a virtuálnej meny.

Daňové priznanie Vám vieme podať elektronicky na Finančný úrad.
Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní

Aktuálne tlačivo vydané Finančnou správou Cz

Zdroj informácií na Finančná správa Cz

Vrátenie dane z Českej republiky

Pre koho je určené vrátenie daní

Ide hlavne o zamestnancov, ktorí pracovali v Česku a neodrobili celý rok a vzniká im nárok na vrátenie dane.
Ak ste pracovali u dvoch a viacerých zamestnávateľov súčasne, tak s veľkou pravdepodobnosťou máte nárok na vrátenie dani z Česka.
V niektorých prípadoch Vás český daňový úrad vyzve k podaniu daňového priznania, v takomto prípade sa môžete obrátiť na nás.
S českým daňovým priznaním sa nemusíte trápiť, všetky potrebné úkony vybavíme za Vás.
Pri príjme z Českej republiky by ste mali dostať od zamestnávateľa ročný výkaz o Vašich príjmoch.
Český daňový úrad Vám vráti daň približne od 2-5 mesiacov od podania daňového priznania v Českej republike.

Vrátenie daní z Českej republiky. Pre koho je určené vrátenie daní. Ide hlavne o zamestnancov, ktorí pracovali v Česku a neodrobili celý rok a vzniká im nárok na vrátenie dane. Ak ste pracovali u dvoch a viacerých zamestnávateľov súčasne, tak s veľkou pravdepodobnosťou máte nárok na vrátenie dani z Česka. V niektorých prípadoch Vás český daňový úrad vyzve k podaniu daňového priznania, v takomto prípade sa môžete obrátiť na nás. S českým daňovým priznaním sa nemusíte trápiť, všetky potrebné úkony vybavíme za Vás. Pri príjme z Českej republiky by ste mali dostať od zamestnávateľa ročný výkaz o Vašich príjmoch. Český daňový úrad Vám vráti daň približne od 2-5 mesiacov od podania daňového priznania v Českej republike.

Vrátenie dane z Českej republiky, Vrátenie dane z Rakúska, Vrátenie dane z Nemecka

Vyberte si krajinu pre vrátenie daní

Daňové priznanie Česko

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.

Daňové priznanie Rakúsko

Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska

Daňové priznanie Nemecko

Pracujete v Nemecku a potrebujete vybaviť daňový bonus, sociálne dávky. Spracovanie a podanie daňového priznania pre vrátenie dani z Nemecka v plnej výške.

Najčastejšie otázky

Čo všetko potrebujem na vypracovanie daňového priznania v Českej republike?

Na vypracovanie daňového priznania stačí vyplniť náš online formulár, kde krok za krokom odpovedáte na otázky a vypĺňate údaje o príjme. Samozrejme máte možnosť nahrať údaje o príjme.

V daňových priznaniach nie som expert a mám obavy správne vyplniť formulár.

V takomto prípade máte možnosť nás kontaktovať telefonicky na +421 902 067 075, kde Vám bude vysvetlený presný postup a zadanie všetkých potrebných dokumentov. Výhodou je aj bezplatná konzultácia Vašej životnej situácie, kde Vám poradíme ako najlepšie optimalizovať Vaše dane.

Som živnostník a potrebujem podať daňové priznanie v Českej republike elektronicky

Daňové priznanie podáme elektronicky, stačí keď nás splnomocníte a o všetko sa postaráme za Vás.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk. Spracovanie a podanie daňového priznania.
Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácií na vypracovanie daňového priznania.

Náš blog

Aktuálne novinky

Inovatívne platenie dane

Inovatívne platenie dane. Máme pre Vás moderný a inovatívny spôsob platenia dane. Ponúkame Vám jednoduchú aplikáciu, ktorá Vám jednoducho poskladá číslo účtu na zaplatenie dane. Nemusíte sa trápiť zostavovaním účtu v štátnej pokladnici a ani zisťovaním variabilného symbol. Aplikácia všetko spraví za Vás a navyše Vám vygeneruje aj QR kód, ktorý si jednoducho načítate v internetbankingu.
Čitať viacInovatívne platenie dane
Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť

Daňové priznanie 2024

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť
Čitať viacDaňové priznanie 2024

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

Hospodárske noviny, Uverejnený článok v Hospodárskych novinách. Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku