Daňové priznanie Slovenská republika

Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby

Daňové priznanie za rok 2022

Spracovanie a elektronické podanie daňového priznania pre fyzické osoby Typ A a Typ B.
Rýchle, jednoduché a pohodlné vypracovanie daňového priznania z pohodlia domova.
Priznanie si už iba vytlačíte a odošlete na daňový úrad osobne, poštou, alebo ho podáme elektronicky za Vás na finančný úrad.

E Podanie daňového priznania

Elektronické podanie priznania

V prípade želania Vám daňové priznanie odošleme elektronicky a vyhnete sa tak návšteve daňového úradu. Ak ste sa rozhodli spracovať a podať daňové priznanie u nás, stačí si vybrať konkrétny online formulár, ktorý vyplníte a my ho za Vás odošleme elektronicky na Finančnú správu.

Elektronické podanie odkladu a ostatných dokumentov.

Okrem iného Vám budeme monitorovať Vašu komunikáciu a prepošleme Vám dokumenty, ktoré elektronicky obdržíte. Nemusíte strácať čas náročnou inštaláciou podpisových certifikátov a aplikácii.

Všetky daňové priznania sú kontrolované cez formuláre vydané finančnou správou, takže garantujeme správnosť vyplnenia a podania daňového priznania.

Jednoducho nám odošlete všetky potrebné informáciedaňovom priznaní cez online formulár alebo mailom.
Daňové priznania sú vypracované skutočným účtovníkom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie daňového priznania.

11 756

Daňových priznaní

4521

Vrátení daní

7123

Spokojných klientov

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky Daňové priznania vypracovávam osobne, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam bezplatné poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania. Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

DAŇOVÉ PRIZNANIE ONLINE a Vrátenie dani zo zahraničia

Spracovanie a e-podanie daňového priznania

Slovenská republika

Spracovanie a e-podanie daňového priznania Typ A a B

Česká republika

Spracovanie a e-podanie daňového priznania
Vrátenie dani

Rakúsko

Spracovanie a e-podanie daňového priznania
Vrátenie dani

Nemecko

Spracovanie a e-podanie daňového priznania
Vrátenie dani

Náš blog

Aktuálne novinky