info@rychledanove.sk
Volajte 0902 067 075
Pre fyzické osoby, zamestnancov, brigádnikov, živnostníkov, opatrovateľky, pre tých čo prenajímajú nehnuteľnosti a samozrejme pre všetkých čo si nevedia poradiť s daňovým priznaním.

Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb 2023 (za rok 2022) Slovenská republika Typ A a Typ B. 

Rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie daňového priznania z pohodlia domova.
Daňové priznanie si vytlačíte a odošlete na daňový úrad osobne, poštou, alebo ho podáme elektronicky za Vás na finančný úrad.

Daňové priznania k dani z príjmov sú vypracované certifikovaným daňovým poradcom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie a podanie daňového priznania.

Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb 2024 (za rok 2023) v Slovenskej republike, formulár FO typ A alebo FO typ B.

Spracovanie a podanie daňového priznania pre fyzické osoby typ A alebo typ B

Daňové priznanie v Slovenskej republike

Pre fyzické osoby, zamestnancov, brigádnikov, živnostníkov, opatrovateľky, pre tých čo prenajímajú nehnuteľnosti a samozrejme pre všetkých čo si nevedia poradiť s daňovým priznaním.

Rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie daňového priznania z pohodlia domova. Spracujte si daňové priznanie v Slovenskej republike za rok 2023 v online formulári.
Vyplňte formulár na daňové priznanie pre fyzické osoby typ A alebo typ B, a v prípade záujmu odošleme daňové priznanie elektronicky za Vás na Daňový úrad.

Formulár daňové priznanie z príjmov FO Typ A alebo Typ B

Spracujte si daňové priznanie v Slovenskej republike za rok 2023 v online formulári.

Ak ste sa rozhodli spracovať a podať daňové priznanie u nás, stačí si vybrať online formulár daňové priznanie typ A alebo daňové priznanie typ B, ktorý vyplníte a my ho za Vás odošleme elektronicky na Finančný úrad.

Spracovanie a Podanie daňového priznania v Slovenskej republike

Zamestnanie a iné príjmy

Ste zamestnancom, živnostníkom, advokátom, sprostredkovateľom a potrebujete podať daňové priznanie. Ste opatrovateľka, alebo máte príjmy z osobnej asistencie. Elektronické podanie daňového priznania.
Ľahké uplatnenie daňového bonusu a iných odpočitateľných položiek
Prenajímali ste byt, predali ste nehnuteľnosť.
Príjmy z kapitálového majetku a virtuálnej meny.
Elektronické online podanie odkladu a ostatných dokumentov. Všetky daňové priznania sú kontrolované cez formuláre vydané finančnou správou, takže garantujeme správnosť vyplnenia a podania daňového priznania.

Zdroj informácií na Finančná správa

Najčastejšie otázky

Čo všetko potrebujem na vypracovanie daňového priznania online?

Na vypracovanie daňového priznania stačí vyplniť náš online formulár, kde krok za krokom odpovedáte na otázky a vypĺňate údaje o príjme. Samozrejme máte možnosť nahrať údaje o príjme.

V daňových priznaniach nie som expert a mám obavy správne vyplniť formulár.

V takomto prípade máte možnosť nás kontaktovať telefonicky na +421 902 067 075, kde Vám bude vysvetlený presný postup a zadanie všetkých potrebných dokumentov. Výhodou je aj konzultácia Vašej životnej situácie, kde Vám poradíme ako najlepšie optimalizovať Vaše dane.

Som živnostník a potrebujem podať daňové priznanie na Slovensku

Daňové priznanie v Slovenskej republike vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online.

Daň z príjmov právnických osôb. Vyriešime Váš daňový problém. V daňovej problematike firiem máme rozsiahlu legislatívu a nie každý manažér alebo účtovníčka ju ovláda. Preto Vám ponúkame: Daňové poradenstvo pre právnické osoby – poradíme Vám ako ošetriť jednotlivé prípady a transakcie aby boli legálne a daňovo najoptimálnejšie Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb V rámci daňového poradenstva dostanete daňové riešenie od daňového poradcu, ktoré je kryté poistením za škodu vyžadované komorou daňových poradcov Zastupovanie subjektov pri daňovej kontrole a daňová a právna pomoc v oblasti správy daní Pomoc pri transferovom oceňovaná jednotlivých transakcií spriaznených osôb Komplexné riešenie výkazov a elektronická komunikácia s finančnou správou

Vyriešime Váš daňový problém

Daň z príjmov právnickej osoby

V daňovej problematike firiem máme rozsiahlu legislatívu a nie každý manažér alebo účtovníčka ju ovláda. Preto Vám ponúkame:

Vrátenie dane z Českej republiky, Vrátenie dane z Rakúska, Vrátenie dane z Nemecka

Vyberte si krajinu pre vrátenie daní

Daňové priznanie Česko

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.

Daňové priznanie Rakúsko

Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska

Daňové priznanie Nemecko

Pracujete v Nemecku a potrebujete vybaviť daňový bonus, sociálne dávky. Spracovanie a podanie daňového priznania pre vrátenie dani z Nemecka v plnej výške.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk. Spracovanie a podanie daňového priznania. Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácií na vypracovanie daňového priznania.

Náš blog

Aktuálne novinky

Inovatívne platenie dane

Inovatívne platenie dane. Máme pre Vás moderný a inovatívny spôsob platenia dane. Ponúkame Vám jednoduchú aplikáciu, ktorá Vám jednoducho poskladá číslo účtu na zaplatenie dane. Nemusíte sa trápiť zostavovaním účtu v štátnej pokladnici a ani zisťovaním variabilného symbol. Aplikácia všetko spraví za Vás a navyše Vám vygeneruje aj QR kód, ktorý si jednoducho načítate v internetbankingu.
Čitať viacInovatívne platenie dane
Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť

Daňové priznanie 2024

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť
Čitať viacDaňové priznanie 2024

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách Daňové priznanie online - zbožný mýtus na Slovensku