Pondelok - Piatok8:00 - 19:00
KanceláriaMartin Vrábel Marwars, A. Sládkoviča 673 018 61 Beluša
Navštívte naše sociálne stránky

Ing. Martin Vrábel

“Každý problem má svoje riešenie . To si vyžaduje iba tvrdú prácu a nevzdávať sa”

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam bezplatné poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania. Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

Pracovali ste tento rok a potrebujete podať daňové priznanie? Mali ste príjmy z viac zamestnaní, alebo brigád Ľahké uplatnenie daňového bonusu a iných odpočitateľných položiek Daňové priznanie Vám vieme odoslať elektronicky Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online – pozri recenzie V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme. Ste živnostníkom, advokátom, sprostredkovateľom (+ ďalšie) a potrebujete podať daňové priznanie? Prenajímali ste byt, predali ste nehnuteľnosť Ste opatrovateľka, alebo máte príjmy z osobnej asistencie Príjmy z kapitálového majetku a virtuálnej meny Možnosť elektronického podania daňového priznania Viac ako 1000 online vypracovaných daňových priznaní
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kontaktujte násMartin Vrábel

Potrebujete sa poradiť? Neváhajte a volajte alebo píšte.
Sídlo
A. Sládkoviča 673/176
018 61 Beluša
Zavolajte nám
+421 902 067 075
Pošlite e-mail
info@rychledanove.sk

Moja cesta od myšlienky až po realizáciu projektu

Na začiatku projektu daňové priznanie online bola myšlienka. No nie moja, bola môjho otca. Vypracovávať daňové priznanie pre klientov a zjednodušiť im náročné marcové obdobie. Myšlienka sa mi zapáčila a postupne ako Leonardo Da Vinci maľoval svoju Monu Lizu tak ja som začal realizovať tento nápad. V roku 2015 som ešte netušil, čo všetko ma čaká a akou premenou prejdem ja a projekt „Rýchle daňové“
Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

História a rozvoj projektu Daňové priznanie online

História a rozvoj projektu Daňové priznanie online

Založenie webstránky rýchle daňové

Založenie webstránky Rýchle daňové. Začiatky projektu boli veľmi zaujímavé, keďže mojou zručnosťou bolo „iba“ vypracovávať daňové priznanie. Hneď v prvom roku som zistil, že je potrebné sa venovať aj ďalším činnostiam ako marketing, webstránke a samozrejme sa orientovať na potreby klienta

Založenie webstránky danovepriznanieonline.sk

V tomto roku nastal výrazný rozvoj projektu. Po skúsenostiach z minulého roku som snahu začal koncentrovať na potreby klienta a tým prispôsobil webstránku a portfólio služieb. Zistil som, že veľa klientov je v dnešnej dobe zaneprázdnených vyhľadávaním daňových poradcov a jednoduchšia cesta je všetko vybaviť online z pohodlia domova. Ďalším poznatkom bolo, že veľa Slovákov pracuje v zahraničí a majú problémy s vypracovaním daňového priznania. Práve tuto sa vytvárala obrovská príležitosť, keďže väčšina účtovníkov a daňových poradcov sa koncentruje na živnostníkov a zamestnancov. Napriek tomu, že vypracovanie priznania so zahraničnými príjmami je náročnejšie, no o to lepší pocit z dobre vykonanej práce.

Elektronická komunikácia

Rozšírenie služieb o elektronické odosielanie daňového priznania pre klienta. Klienti nemusia už chodiť na žiadne úrady a môžu pokojne zostať doma. 2020 a 2021 – Výrazná zmena webdizajnu

Nový design

Stránka prešla výraznou zmenou designu a rozšírenie možnosti platenia online cez bankové tlačidla a kartou

https://danovepriznanieonline.sk/wp-content/uploads/2021/02/martin-profil-o-mne.jpg

Vzdelanie

  • Ekonomická univerzita/Fakulta podnikového managementu, Bratislava 2014, Všeobecný management
  • Gymnázium, Púchov 2007, Osemročné gymnázium

O mne

Priebeh zamestnaní

Od roku 2015 som intenzívne vyvíjal program na tvorbu finančných analýz. Výsledkom mojej práce je excelovský program, ktorý sa oproti konkurencii na trhu rozlišuje možnosťou porovnania finančno-pomerových ukazovateľov skúmaného podniku s hodnotami v odvetví. Druhým zásadným rozdielom je podrobnejšie prepracované príčiny vzniku zmeny jednotlivých ukazovateľov (pomocou metód kvantifikácie vplyvu determinujúcich činiteľov). Treťou zásadnou výhodou je lepšie prepracovaná oblasť finančného plánovania. Informácie sú dostupné na mojej web stránke www.podnikovaanalyza.sk

Vypracovanie daňových priznaní pomocou vlastného portálu

2015 – Vytvoril som vlastnú webovú stránku, kde si zákazníci pomocou formulára vyplnili potrebné údaje a následne som im vypracoval daňové priznanie online. Postupom času som sa začal špecializovať aj na náročnejšie priznania, hlavne zo zahraničia (snaha odlíšiť sa od konkurencie). Stránka má názov www.danovepriznanieonline.sk

Finančný analytik v IBM

07/2017 doteraz – Finančný analytik v IBM International Services Centre s.r.o.

Contract controller pre Grécko a Cyprus

Contract controller pre Grécko a Cyprus. Analýza nákladov a výnosov za jednotlivé kontrakty. Cieľom je mať prehľad o kontraktoch, o ich ziskovosti a kontrolovať korektný billing kontraktov. Pozícia zahŕňa mesačné closingy a reportovanie CFO.
07/2018 –07/2020: Software, subcontractors, shared services and cloud France cost FA. Zodpovedný za costy v rámci Francúzska a ich správnu alokáciu na kontrakty. Cieľom je zabezpečiť správne rozoznanie nákladov podľa typu a kontraktu. Pozícia zahŕňa mesačné closingové activity, reporting, vypracovanie forecastov a riešenie adhoc úloh.07/2017-07/2018 -Vypracovávanie finančných reportov, interpretácia finančných výsledkov, podieľanie sa na vývoji reportov.
Aby som nerozprával iba o „suchých“ veciach, tak Vám odhalím aj niečo z môjho súkromného života.
Asi ste čakali, niekoho v saku a kravate, no žijem bežný život Mám rád rýchlosť a pretekanie. Preto nemusíte mať obavy, že Vaše daňové priznanie nebude rýchlo vypracované.
Samozrejme do všetkého čo robím dávam maximum a preto Vaše daňové priznanie bude vypracované s precíznosťou.
Som presvedčený, že v marci, v období daňových priznaní oceníte rýchlosť a precíznosť
https://danovepriznanieonline.sk/wp-content/uploads/2021/02/motokara-martin.jpg
https://danovepriznanieonline.sk/wp-content/uploads/2021/02/bungee-jumping.jpg
Netreba sa báť neznámych vecí a výziev, treba do nich rovno skočiť.
Nové veci sú pre mňa výzvou. A tie rád prekonávam. Aj to je dôvod prečo som sa pustil do tohto projektu a neustále ho rozvíjam.
Z pôvodnej myšlienky robiť daňové priznania pre zamestnancov, študentov a brigádnikov som sa prepracoval k náročnejším daňovým priznaniam.
Sem môžeme zaradiť aj príjmy zo zahraničia. Väčšina účtovníkov a daňových poradcov sa koncentruje na živnostníkov a zamestnancov.
Napriek tomu, že vypracovanie priznania so zahraničnými príjmami je náročnejšie, no o to lepší pocit z dobre vykonanej práce.
Nechcite vidieť ako stojím na plošine.
Sídlo
A. Sládkoviča 673/176
018 61 Beluša
Údaje o SZČO
IČO: 46366172
DIČ: 1076568383
Pošlite e-mail
info@rychledanove.sk

Copyright © 2021 DAŇOVÉ PRIZNANIE | Tvorba web stránky