Daňové priznanie online

Daňové priznanie online a Vrátenie dani

Ing. Martin Vrábel

Moja cesta od myšlienky až po realizáciu projektu

Na začiatku projektu daňové priznanie online bola myšlienka. No nie moja, bola môjho otca. Vypracovávať daňové priznanie pre klientov a zjednodušiť im náročné marcové obdobie.

Myšlienka sa mi zapáčila a postupne ako Leonardo Da Vinci maľoval svoju Monu Lizu tak ja som začal realizovať tento nápad. V roku 2015 som ešte netušil, čo všetko ma čaká a akou premenou prejdem ja a projekt „Rýchle daňové“
Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

Značky ktoré zastupujeme

Naša spoločnosť sa rozrastá o množstvo nových klientov, ktorým ponúkame najlepšie riešenie na vypracovanie a odoslanie potrebných dokumentov na správne podanie daňového priznania elektronicky na patričný finančný úrad

11 756

Daňových priznaní

4521

Vrátení daní

7123

Spokojných klientov

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam bezplatné poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania. Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

Náš blog

Aktuálne novinky