Daňové priznanie online

Daňové priznanie online a Vrátenie dani

Ing. Martin Vrábel

Moja cesta od myšlienky až po realizáciu projektu

Na začiatku projektu daňové priznanie online bola myšlienka. No nie moja, bola môjho otca. Vypracovávať daňové priznanie pre klientov a zjednodušiť im náročné marcové obdobie.

Myšlienka sa mi zapáčila a postupne ako Leonardo Da Vinci maľoval svoju Monu Lizu tak ja som začal realizovať tento nápad. V roku 2015 som ešte netušil, čo všetko ma čaká a akou premenou prejdem ja a projekt „Rýchle daňové“
Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

História

2023 – Certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov
2022 – Vypracovanie daňových priznaní z Českej republiky, Rakúska a Nemecka
2021 – Nový design web stránky s jednoduchšími formulármi s možnosťou online platby
2019 – Elektronická Komunikácia – Rozšírenie služieb o elektronické odosielanie daňového priznania pre klienta. Klienti nemusia už chodiť na žiadne úrady a môžu pokojne zostať doma.
2016 – Založenie domény danovepriznanieonline.sk a rozvoj služieb o zahraničné príjmy
2015 – Založenie webstránky rychledanove.sk a zrod podnikania

Značky ktoré zastupujem

Naša spoločnosť sa rozrastá o množstvo nových klientov, ktorým ponúkame najlepšie riešenie na vypracovanie a odoslanie potrebných dokumentov na správne podanie daňového priznania elektronicky na patričný finančný úrad.

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania. Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

Náš blog

Aktuálne novinky

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

ZVEŘEJNĚNÝ ČLÁNEK V HOSPODÁŘSKÝCH NOVINÁCH
Daňové přiznání online - zbožný mýtus na Slovensku