info@rychledanove.sk
Volajte 0902 067 075

O mne

Daňové priznanie online a Vrátenie daní

Ing. Martin Vrábel

Moja cesta od myšlienky až po realizáciu projektu

Na začiatku projektu daňové priznanie online bola myšlienka. No nie moja, bola môjho otca. Vypracovávať daňové priznanie pre klientov a zjednodušiť im náročné marcové obdobie.

Myšlienka sa mi zapáčila a postupne ako Leonardo Da Vinci maľoval svoju Monu Lizu tak ja som začal realizovať tento nápad. V roku 2015 som ešte netušil, čo všetko ma čaká a akou premenou prejdem ja a projekt „Rýchle daňové“
Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

História

2023 – Certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov
2022 – Vypracovanie daňových priznaní z Českej republiky, Rakúska a Nemecka
2021 – Nový design web stránky s jednoduchšími formulármi s možnosťou online platby
2019 – Elektronická Komunikácia – Rozšírenie služieb o elektronické odosielanie daňového priznania pre klienta. Klienti nemusia už chodiť na žiadne úrady a môžu pokojne zostať doma.
2016 – Založenie domény danovepriznanieonline.sk a rozvoj služieb o zahraničné príjmy
2015 – Založenie webstránky rychledanove.sk a zrod podnikania

Značky ktoré zastupujem

Naša spoločnosť sa rozrastá o množstvo nových klientov, ktorým ponúkame najlepšie riešenie na vypracovanie a odoslanie potrebných dokumentov na správne podanie daňového priznania elektronicky na patričný finančný úrad.

Daňové priznanie k dani z príjmov fyzických a právnických osôb Slovenská republika, Daňové poradenstvo, Vedenie účtovníctva, Daň z pridanej hodnoty, Finančná analýza PORADENSTVO PRE FIRMY (PRÁVNICKÉ OSOBY) V DANIACH, V DPH A ÚČTOVNÍCTVO Daňové poradenstvo Vedenie účtovníctva Daňové poradenstvo pre právnické osoby podľa platnej slovenskej legislatívy. Získate riešenie daňovej problematiky priamo od daňového poradcu. Daň z pridanej hodnoty Poradenstvo v oblasti DPH. Daň z pridanej hodnoty vystupuje v každej obchodnej transakcii. Nájdeme Vám legálne a zároveň efektívne riešenie Vašich obchodných transakcií. Pomôžeme pri zostavovaní výkazov a registrácii dane z pridanej hodnoty. Vedenie účtovníctva Venujte sa naplno biznisu a my sa postaráme o Vaše účtovníctvo, podľa platných právnych predpisov priamo od daňového poradcu. Finančná analýza Finančný reporting a controlling Pomáhame firmám zorientovať sa v daňovom systéme Daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb typ A alebo typ B za rok 2022. Vyplňte online formulár a daňové priznanie podáme za Vás elektronicky na Finančný úrad. Online spracovanie a podanie daňového priznania pre fyzické osoby typ A alebo typ B v Slovenskej republike. Potrebujete odklad daňového priznania, radi Vám pomôžeme. Elektronické podanie daňového priznania FO typ A alebo typ B. Daňové priznanie si už len vytlačíte a odošlete na daňový úrad, alebo ho odošleme online elektronicky za Vás. E-podanie za rok 2022 Spracujte si daňové priznanie online za rok 2022, stačí vyplniť náš online formulár FO typ A alebo typ B. Odošleme aj odklad daňového priznania a to všetko online
Pracujete v Českej republike a potrebujete si podať daňové priznanie. Spracujeme a odošleme daňové priznanie na Finančný úrad za Vás. Elektronické podanie

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania. Uvedomujem si, že nie je jednoduché pre Vás poskytnúť svoje osobné údaje a údaje o Vašich príjmoch neznámemu človeku. Touto cestou by som chcel odhaliť aj ja kúsok z môjho života aby ste vedeli aj Vy, kto má na starosti Vaše daňové priznanie.

ING. Martin Vrábel – Danovepriznanieonline.sk. Spracovanie a podanie daňového priznania. Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácií na vypracovanie daňového priznania.

Náš blog

Aktuálne novinky

Inovatívne platenie dane

Inovatívne platenie dane. Máme pre Vás moderný a inovatívny spôsob platenia dane. Ponúkame Vám jednoduchú aplikáciu, ktorá Vám jednoducho poskladá číslo účtu na zaplatenie dane. Nemusíte sa trápiť zostavovaním účtu v štátnej pokladnici a ani zisťovaním variabilného symbol. Aplikácia všetko spraví za Vás a navyše Vám vygeneruje aj QR kód, ktorý si jednoducho načítate v internetbankingu.
Čitať viacInovatívne platenie dane
Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť

Daňové priznanie 2024

Daňové priznanie 2024. Pravidlá a postupy pre daňové priznanie v roku 2024. V roku 2024 platia pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb na Slovensku určité pravidlá a postupy. Je dôležité dodržiavať všetky potrebné kroky a termíny, aby ste správne a včas podali svoje daňové priznanie. Tu je niekoľko informácií, ktoré vám môžu pomôcť
Čitať viacDaňové priznanie 2024

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách Daňové priznanie online - zbožný mýtus na Slovensku