Vrátenie daní z Rakúska, vrátenie dani z Českej republiky a Nemecka. Radi Vám pomôžeme aj s inými krajinami, stačí nás kontaktovať na 0902 067 075.

Czech Republic

Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania Česká republika. Môžete si požiadať o daňový bonus na Vaše deti a rôzne zľavy na dani priamo v Česku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Český daňový úrad.

Germany

Pracovali ste v Nemecku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Nemecka. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Nemecku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Nemecký daňový úrad (Finanzamt Deutschland)

Austria

Pracovali ste v Rakúsku a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Rakúsku. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplňte formulár pre daňové priznanie, a v prípade záujmu daňové priznanie odošleme za Vás na Rakúsky daňový úrad (Finanzamt Österreich)

Tax refund simply online

Tax refund from abroad

If you haven’t worked abroad for a whole year, or you haven’t claimed all deductions and benefits, you will most likely be entitled to a tax refund.
The tax refund is intended for employees, part-timers who worked abroad and want to apply for a tax refund.
We specialize mainly in tax refunds from Austria, Germany and the Czech Republic.
You can apply for social benefits for your children directly in Austria.
You worked in the Czech Republic and want to return the taxes you paid.
Fill out the online form for a tax refund from the Czech Republic.

We will also help with other countries, contact us via the Form or on 0902 067 075.

Tax refund from the Czech Republic, Austria, Germany

Tax refund for 2022

You worked abroad and want to return the taxes you paid.
Online processing and submission of a tax return from abroad.
You can apply for social benefits for your children directly in your country.
Fill out the form and we will send the tax return to the financial office for you. You simply send us all the necessary information about the tax return via online submission or by email.
The tax return is prepared by a real accountant, unlike online applications, which cannot advise you or check the correctness of the filled-in data and ensure the correct preparation of the tax return.

Filing a tax return abroad

Employment abroad

You had income from abroad and you need to file a tax return abroad.
You worked abroad for part of the year and paid taxes there, and now you want to refund or return them.
For self-employed nannies who have exceeded the minimum non-taxable income abroad.
You work abroad and need to arrange a tax bonus or social benefits.
In case of confusion, do not hesitate to contact us by phone, email or via the contact form.

Tax refund from the Czech Republic, Austria, Germany

Choose the country for the tax refund

Czech Republic Tax refund
Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.
Austria Tax refund
Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska
Germany Tax refund
Pracujete v Nemecku a potrebujete vybaviť daňový bonus, sociálne dávky. Spracovanie a podanie daňového priznania pre vrátenie dani z Nemecka v plnej výške.

Processing and submission of the tax return

I prepare all tax returns personally, as a certified tax advisor registered in the chamber of tax advisors, where I use the financial management program to check the correctness of the return. When processing more than 1000 tax returns, I have enough experience to catch discrepancies that may occur when filling out the form or sending the necessary information to prepare the tax return.

In addition, I offer advice on your living situation regarding taxes and tax returns.

Our blog

Current news

Published article in Hospodárske noviny

Online tax return – a pious myth in Slovakia