Pre fyzické osoby, zamestnancov, brigádnikov, živnostníkov, opatrovateľky, pre tých čo prenajímajú nehnuteľnosti a samozrejme pre všetkých čo si nevedia poradiť s daňovým priznaním.

Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb 2023 (za rok 2022) Slovenská republika Typ A a Typ B. 

Rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie daňového priznania z pohodlia domova.
Daňové priznanie si vytlačíte a odošlete na daňový úrad osobne, poštou, alebo ho podáme elektronicky za Vás na finančný úrad.

Daňové priznania k dani z príjmov sú vypracované certifikovaným daňovým poradcom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie a podanie daňového priznania.

Spracovanie a podanie daňového priznania pre fyzické osoby

Daňové priznanie Slovensko

Pre fyzické osoby, zamestnancov, brigádnikov, živnostníkov, opatrovateľky, pre tých čo prenajímajú nehnuteľnosti a samozrejme pre všetkých čo si nevedia poradiť s daňovým priznaním.

Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb 2023 (za rok 2022) Slovenská republika, formulár FO typ A alebo FO typ B

Rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie daňového priznania z pohodlia domova. Spracujte si daňové priznanie v Slovenskej republike za rok 2022 v online formulári.
Vyplňte formulár na daňové priznanie pre fyzické osoby typ A alebo typ B, a v prípade záujmu odošleme daňové priznanie elektronicky za Vás na Daňový úrad.

Formulár daňové priznanie z príjmov FO Typ A alebo Typ B

Spracovanie a Podanie daňového priznania v Slovenskej republike

Zamestnanie a iné príjmy

Ste zamestnancom, živnostníkom, advokátom, sprostredkovateľom a potrebujete podať daňové priznanie.
Ľahké uplatnenie daňového bonusu a iných odpočitateľných položiek
Prenajímali ste byt, predali ste nehnuteľnosť.
Ste opatrovateľka, alebo máte príjmy z osobnej asistencie.
Príjmy z kapitálového majetku a virtuálnej meny.
Možnosť elektronického podania daňového priznania.

Ak ste sa rozhodli spracovať a podať daňové priznanie u nás, stačí si vybrať online formulár FO typ A alebo FO typ B, ktorý vyplníte a my ho za Vás odošleme elektronicky na Finančný úrad.
Elektronické podanie odkladu a ostatných dokumentov. Všetky daňové priznania sú kontrolované cez formuláre vydané finančnou správou, takže garantujeme správnosť vyplnenia a podania daňového priznania.

Najčastejšie otázky

Čo všetko potrebujem na vypracovanie daňového priznania online?

Na vypracovanie daňového priznania stačí vyplniť náš online formulár, kde krok za krokom odpovedáte na otázky a vypĺňate údaje o príjme. Samozrejme máte možnosť nahrať údaje o príjme.

V daňových priznaniach nie som expert a mám obavy správne vyplniť formulár.

V takomto prípade máte možnosť nás kontaktovať telefonicky na +421 902 067 075

kde Vám bude vysvetlený presný postup a zadanie všetkých potrebných dokumentov. Výhodou je aj konzultácia Vašej životnej situácie, kde Vám poradíme ako najlepšie optimalizovať Vaše dane.

Som živnostník a potrebujem podať daňové priznanie na Slovensku

Daňové priznanie v Slovenskej republike vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online.

Daň z príjmov právnických osôb. Vyriešime Váš daňový problém. V daňovej problematike firiem máme rozsiahlu legislatívu a nie každý manažér alebo účtovníčka ju ovláda. Preto Vám ponúkame: Daňové poradenstvo pre právnické osoby – poradíme Vám ako ošetriť jednotlivé prípady a transakcie aby boli legálne a daňovo najoptimálnejšie Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb V rámci daňového poradenstva dostanete daňové riešenie od daňového poradcu, ktoré je kryté poistením za škodu vyžadované komorou daňových poradcov Zastupovanie subjektov pri daňovej kontrole a daňová a právna pomoc v oblasti správy daní Pomoc pri transferovom oceňovaná jednotlivých transakcií spriaznených osôb Komplexné riešenie výkazov a elektronická komunikácia s finančnou správou

Vyriešime Váš daňový problém

Daň z príjmov právnickej osoby

V daňovej problematike firiem máme rozsiahlu legislatívu a nie každý manažér alebo účtovníčka ju ovláda. Preto Vám ponúkame:

  • Daňové poradenstvo pre právnické osoby – poradíme Vám ako ošetriť jednotlivé prípady a transakcie aby boli legálne a daňovo najoptimálnejšie
  • Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb
  • V rámci daňového poradenstva dostanete daňové riešenie od daňového poradcu, ktoré je kryté poistením za škodu vyžadované komorou daňových poradcov
  • Zastupovanie subjektov pri daňovej kontrole a daňová a právna pomoc v oblasti správy daní
  • Pomoc pri transferovom oceňovaní jednotlivých transakcií spriaznených osôb
  • Komplexné riešenie výkazov a elektronická komunikácia s finančnou správou

Vrátenie dani z Českej republiky, Rakúska, Nemecka

Vyberte si krajinu pre vrátenie dani

Česko Vrátenie dani
Pracovali ste v Českej republike a chcete vrátiť dane, ktoré ste zaplatili. Online spracovanie a e-podanie daňového priznania z Českej republiky. Môžete si požiadať o sociálne dávky na Vaše deti priamo v Českej republike. V prípade nejasností, nás neváhajte osloviť telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Online formulár vyplňte, a my za Vás v prípade záujmu daňové priznanie elektronicky odošleme na Český daňový úrad.
Rakúsko Vrátenie dani
Mali ste príjem zo zamestnania v Rakúsku a potrebujete podať daňové priznanie Prekročili ste príjem 11 000 a ste povinný podať daňové priznanie v Rakúsku Rakúsky Finanzamt Vás vyzval na podanie daňového priznania Vypracovanie a podanie daňového priznania z Rakúska online Daňové priznanie v Rakúsku vieme odoslať za Vás a všetko vybavíte online V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky, radi Vám poradíme Skúsenosti s viac ako 1000 vypracovaných daňových priznaní a to všetko online Možnosť o požiadanie rodinných prídavkov na deti z Rakúska
Nemecko Vrátenie dani

Spracovanie a podanie daňového priznania

Všetky daňové priznania vypracovávam osobne, ako certifikovaný daňový poradca zapísaný v komore daňových poradcov, kde využívam program finančnej správy na kontrolu správnosti priznania. Pri spracovaní viac ako 1000 daňových priznaní mám dostatočné skúsenosti zachytiť nezrovnalosti, ktoré môžu nastať pri vyplňovaní formulára, alebo odosielania potrebných informácii na vypracovanie daňového priznania.

Okrem toho Vám ponúkam poradenstvo Vašej životnej situácie ohľadom daní a daňového priznania.

Náš blog

Aktuálne novinky

Uverejnený článok v Hospodárskych novinách

Daňové priznanie online – zbožný mýtus na Slovensku